Щирість емоцій, невимушені пози та море позитиву – все це неодмінні атрибути, що супроводжують фотосесію дітей у будь-якому віці. Дитячі усмішки та безпосередність створюють живі кадри та назавжди залишаються яскравим спогадом дитинства.

Дитяча фотосесія

Для батьків діти – найважливіше, що у них є. Однак, діти швидко виростають, і так хочеться назавжди закарбувати спогад про їхні ранні тижні та дитячий вік. На допомогу приходить дитячий фотограф, який втілить усі забаганки матусь і татусів. 

На вибір батьків проводяться такі фотосесії:

  • Виписка із пологового будинку;
  • Фотозйомка немовлят в студії або в квартирі;
  • Хрестини у церкві;
  • У дитсадку або школі;
  • Дитяча фотосесія дітей будь-якого віку в студії або на природі.

Не шукаючи приводу, Ви можете замовити фотосесію за доступною ціною та отримати яскраві світлини та спогади про найкращі роки дитинства Вашого чада.

 

Фотосесія новонароджених

Немовлята, неначе янголята, їхній погляд – уособлення чистоти і святості. Маленьке диво росте щодня, так, що хочеться зберегти кожну емоцію, кожнісіньку усмішку та погляд, що поцілює прямо в серце. Фотографії здатні зберегти цінні моменти, тому в перші тижні життя батьки замовляють фотосесію немовлят. Складно уявити, якою буде зйомка малюка на цей раз, адже всі діти такі різні... Їхній зосереджений погляд на окремі деталі та предмети, а також безпристрастна цікавість до звуку фотокамери й рухів фотографа довкола створять неповторні кадри. Вони нестимуть шалену енергетику

 

Ідеї для фотосесії немовлят

Дитячий фотограф організує зйомку у будь-якому зручному місці. Вік до двох  тижнів оптимальний для того, щоб переміститись у студію і обравши час, коли малюк зазвичай спить, відзняти його. Не розбудивши сплячого малюка від солодкого сну, потрібно вкласти його в потрібну позу. В результаті отримаємо світлини солодкого сну новонародженого, які не залишать нікого байдужими. Фотограф заздалегідь попіклується про комфортну температуру в приміщенні, а також всі студійні реквізити.

 

Фотосесія в домашніх умовах згодиться, якщо Ви маєте бажання провести її в теплі та затишку. Дитячий фотограф приїде до Вас додому й проведе першу в житті малюка фотосесію.

 

Фотосесія на вулиці проводиться лише у теплу пору року при сонячній погоді. Здоров’ячко та комфорт грудничка є пріоритетними, тож ми спільно можемо обрати локацію та підходящий день з гарною погодою, або ж переміститись в приміщення і зробити не гірші кадри всередині.

 

Підготуйте реквізит для немовляти – пелюшки, пледи, шарфи, шапочки та повзунки, плетені кошики, скрині, стрічки, іграшки та будь-що інше. Як правило, в студії є не весь реквізит, тому для втілення усіх ідей рекомендуємо запастися заздалегідь.

 

Фотосесія дитини по місяцях

Місяць за місяцем, а Ваше дитя невпинно зростає, хочеться запам’ятати кожнісінький момент його крихітного віку. Найкращим рішенням в цьому випадку буде щомісячна фотозйомка у визначену дату. Фотограф разом з батьками обумовлює креативні ідеї для кожного місяця першого року життя малюка. Варто замовити додатковий інвентар, такий як квіти у формі цифр, іграшка розміром з малюка, літери у різній інтерпретації, або боді з цифрою, що вказує на вік. Опісля можна виготовити альбом, або календар, який тішитиме батьків зображеннями їхнього дитяти. 

Дитяча фотосесія – найкращі ідеї від дитячого фотографа

Зйомка дітей у більш свідомому віці – це вічний експромт, несподіванки, але зрештою неймовірні кадри. Головне завдання для дитячого фотографа – викликати зацікавленість, а для батьків – подбати про гарний настрій. Досвідчений фотограф допоможе розкритися дитині перед камерою та перетворити зйомку на веселу та інтерактивну гру. Також, наприкінці зйомки можна залучити батьків, братиків та сестричок і навіть цілу сім’ю, аби зробити спільні сімейні фотографії. Раніше цього не слід робити, щоб не відволікати головну модель цього дня)

 

Із старшими дітками можна виїжджати на різні цікаві локації, експериментувати з образами та застосовувати оригінальні реквізити. Так, дитяча фотосесія в місті Львів може відбутися у парку, розважальному центрі, або в одному із замків Львівщини. Наперід продумані луки доповнять естетичні фони.

Як підготувати дитину до зйомки

Професійна фотосесія дітей – приємний сюрприз для всіх, однак саме на плечі батьків лягає підготовка дитини до зйомки. В такому випадку ми зібрали рекомендації, як зробити цей процес максимально легким та веселим.

 

  1. Подумайте над образом та предметами, які можна залучити в кадр. Одяг повинен бути зручним та вільним.
  2. Оберіть вдалий час зйомки – коли дитина активна та з гарним настроєм. 
  3. Візьміть з собою улюблену іграшку вашого сина/доньки, щоб створити атмосферу комфорту. Ви також можете попросити мене взяти колонку, якщо ваше дитя – меломан, адже танцювальні рухи будуть дивитись класно і невимушено. 
  4. Приїдьте завчасно на локацію й розкажіть, що зараз відбуватиметься, задля уникнення ефекту несподіванки.
  5. Якщо малеча нервуватиме впродовж зйомки, не змушуйте її стати до фотографії. Фотограф налагодить контакт без камери в руках, а коли дитя адаптується, продовжить фотосесію. 

 

Дитяча фотосесія, що супроводжуватиметься цікавими образами, вдалими локаціями та невимушеною атмосферою приречена на тебе, щоб залишити найпозитивніші емоції та найнезабутніші спогади дитинства на фотографіях. А щоб знимки можна було переглянути не лише на електронному носії, а й тримаючи їх в руках, рекомендуємо замовити дитячий фотоальбом.