Як думаєте, чому емоція на папері здатна підняти Ваш настрій? Яскраві моменти в компанії, день народження, ювілей та просто день, коли у Вас хороший настрій – ось час, коли необхідно замовити професійну фотосесію у Львові та втілити усі свої найзаповітніші образи для фото.

Індивідуальна фотосесія Львів

Індивідуальна прогулянка у Львові – це Ваш шанс зробити образ незабутнім. Професійна фотосесія, портретна фотосесія чи будь-яка індивідуальна з підбіркою та опрацюванням образу залишить незабутні спогади, а також поповнить колекцію улюблених соц. мереж та альбомів. Приємним бонусом (за бажанням) для Вас буде публікація Ваших моментів на професійній сторінці #theoceanphotograps, де Вас зможуть бачити сотні інших людей.

Персональна фотосесія

Стилі зйомок такі ж різноманітні як і індивідуальності, які хочуть замовити таку можливість. Якщо Ви ніколи не замислювались, то знайте, кожен бачить Вас по-різному, тому фотограф – це не лише творець, але й людина, яка відкриє бодай одну невідому Вам сторону та допоможе підібрати ракурси, в яких Ви почуватиметесь вільно та впевнено. Персональна зйомка дозволить нарешті втілити в життя той стиль, який Ви давно уявляли: вибагливий, ніжний, романтичний, творчий… Це все ідеї для Вашого втілення та реалізації задумів. Якщо ж у Вас є декілька бажаних нарядів чи ідей для професійного зображення, то команда #theoceanphotograps залюбки дасть Вам безкоштовно професійні поради та не залишить шансу не вподобати кінцевий результат спільної роботи – якісні та унікальні фото!

Портретна фотосесія

Індивідуальна фотосесія – портретне рішення! Для тих, хто цінує щирість людських очей і готовий сказати більше. Зазирнути вглиб Вашого погляду, побачити усміхнені вуста та розглянути детальну міміку обличчя. Цікаво? Камера фотоапарату здатна на таке, якщо за нею стоїть справжній професіонал та друг, який підказуватиме Ваші вдалі ракурси. Якщо Вам 0, 1, 15, 20, 50, 100 років портретна фотосесія – це безпрограшний варіант полюбити себе та пізнати унікальність власного «Я». Де втілити таку ідею у Львові? На природі, в студії чи навіть у Вас вдома, адже головне, щоб на ній були присутні Ви та необхідне освітлення. Все решта – це робота того, хто стоїть по той бік екрану. Це безпрограшний варіант для будь-якого випадку: незалежно від місця, інвентаря та погоди. Дане рішення – це мова погляду. Дайте можливість собі сказати…

Студійна фотосесія

Студійна фотосесія буде актуальною, якщо Вам до вподоби раціональні, однотонні фони або ж Ви не бажаєте чекати відповідної погоди. Така зйомка – це можливість бути в білизні, в неординарному образі та з яскравим макіяжем. Можливість вільного позування, адже навколо лише Ви та фотограф, тому у Вас не буде відчуття сором'язливості та скутості. Навпроти: фон, освітлення та декорації – чудовий спосіб абстрагуватись та творити!

Фотосесія на природі 

Не важливо з якого Ви міста, адже Україна багата на чудові природні місця для естетичного відтворення моменту. Парки, сквери, ліси – чудові фони для професійних фотосесій! Фотосесія на природі користується популярністю в будь-яку пору року. У Львові і його околицях невичерпний ресурс локацій, які допоможуть Вам почуватись вільно влітку, восени, взимку і, звісно ж, весною. Хороша ідея вийти просто на прогулянку, запросивши при цьому професіонала своєї справи і зробити звичні для Вас речі з додаванням незабутніх моментів. Отримані фото будуть нагадувати Вам, що краса в простоті і достатньо просто вміти її помічати. А особливий фотограф зі Львова для цього і готовий допомогти Вам. 

 

Чому ми не завжди дозволяємо собі робити те, що нам подобається та приносить позитивні емоції? Варто замислитись та почати робити кроки для реалізації усіх бажань. І, звісно ж, є бажання запам'ятати себе дитячого, юного, в старшому віці, сім'янином, другом, хресним, в образі, на відпочинку… Саме така творчість буде Вашим товаришем, який нагадуватиме різні проміжки життя, щирі емоції та незабутні локації. Даруйте щастя собі та не забувайте ділитись з друзями, а для цього ми створили подарункові сертифікати на професійну індивідуальну, студійну фотосесії, щоб у Вас був шанс дарувати якісні подарунки. Де сфотографуватись у Львові? Які підібрати образи для фотосесій? Коли краще замовити роботу та яке вбрання підійде найкраще? Відповіді на всі запитання дасть Вам команда #theoceanphotographs та безкоштовно проконсультує з питань підбору місця, образу та часу! Чекаємо Вас для спільного творчого проекту!