LOVE-STORY

«Кохання – найсильніше з усіх пристрастей, тому що воно одночасно опановує головою, серцем і тілом» – Вольтер

Фотосесія Love Story для закоханих

Для закоханих фотосесія – чудова нагода продемонструвати свої найзворушливіші почуття. Портрети подружніх пар, молодих людей, або міцний союз бабусь та дідусів – це завжди різні емоції. Мрійливі образи, таємничість, ніжність чи впевнений погляд в майбутнє, або пристрасть та нестримність… Щоразу захоплюєшся цим спектром емоцій.

Красиві пози для фотосесії пари

Вдалі пози не ті, що надумані або сплановані. Історія любові про почуття, емоції та взаємодію. Варто лиш вловити цю мить, як на кадрі з’явиться зворушлива картина двох закоханих.  Намагайтеся поводитись вільно. 

Тримайтеся за руки, обіймайтеся так, наче навколо ні душі, біжіть в одному напрямку або назустріч один одному. Особливими виходять фото, де молодий чоловік тримає свою кохану на руках, або крутить в повітрі, фото в русі динамічні та щирі. Фотографії із дотиками до плечей, спини, рук, обличчя зблизька, поглядом у вічі та ніжним шепотом на вушко зазвичай є улюбленими. 

Романтичне освітлення

Ранок або вечір супроводжуються м’яким освітленням, тож пряме сонячне проміння не зіпсує романтичної атмосфери. Правильний ракурс та освітлення під кутом неначе огортають силуети пари. Захід сонця додає присмак чуттєвості, а хмарки – легкості, тож будь-яка погода зробить цей день особливим.

Місця для фотосесій

Не лише освітлення робить фотографію особливою. Правильна локація у поєднанні з тематичними нарядами здатна додати атмосферності світлині. Це може бути кав’ярня, домівка, чи дерев’яний будиночок біля озерця. Популярні місця для фотосесій у Львові – це старовинні вулички та автентичні заклади. Кожен вуличний ліхтар та кожнісінький камінь бруківки пропитаний романтичною історією закоханих, які приїжджали у Львів, щоб насолодитися один одним багато віків поспіль. Разом з фотографом заздалегідь обговоріть локації у Вашому місті, щоб врахувати всі нюанси фотозйомки.

Важливо відчувати себе комфортно перед камерою. Лав сторі – це про легкість, ніжність та безтурботність. Віддайтеся своїм почуттям та забудьте про існування камери та людей довкола. Напишіть свою власну історію та збережіть її на фотографіях, щоб закарбувати найцінніші моменти разом.