СЕРТИФІКАТ - УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК

Подарунковий сертифікат підбираємо на різні види зйомок, тривалість та послуги. 

Студійна зйомка? Фотосесія на природі? Фотокнига чи друковані фото? 

Сімейна зйомка із фотоальбомом - справжній скарб спогадів для найрідніших.

Подарунковий сертифікат на фотосесію завжди був чудовим презентом на різні події для друзів, родичів та колег. Це не той подарунок, з яким «важко вгадати», тож винуватець торжества однозначно буде задоволений і залишить приємні спогади у вигляді фотографій після зйомки.

Якщо не знаєте що подарувати – даруйте сертифікат на фотосесію!

Думаю, ви неодноразово стикалися з проблемою: що подарувати імениннику, або як здивувати свою половинку, батьків, друзів. Адже хочеться чогось оригінального та сучасного. На будь-яку подію – 8 березня, День Святого Валентина, День народження або річницю виручить подарунок, який зігріє душу та залишиться спогадом на світлинах. А подарунок без приводу принесе ще більше емоцій.

Подарунковий сертифікат на індивідуальну фотосесію

Фотосесія – можливість подивитися на себе з іншого боку, відзначити свої сильні сторони та вкотре закохатися у свою зовнішність. Ні для кого не секрет, що красиві фотографії із вдалих ракурсів, окрім естетичної насолоди, додають впевненості в собі. Подаруйте дівчині, сестрі, мамі, подрузі, колезі фотосесію - це залишить її небайдужою.

Сертифікат на фотосесію Love-Story

Фотосесія закоханих – найбільш чуттєва з усіх, у ній енергія кохання, пристрасті та теплоти, ніжні почуття. Колись вам обов’язково закортить переглянути романтичні моменти, які зберігатимуться на світлинах вашого фотоальбому. 

 

Подарунковий сертифікат на фотосесію вагітності

Кожна жінка мріє про те, щоб залишилась згадка про її «особливий стан». Для вагітної жінки фотосесія стане найкращим сюрпризом, згодом їй неодмінно захочеться переглянути фото в очікуванні малюка.

Сертифікати доступні на будь-який інший вид зйомки та формуються зважаючи на ваші смаки та побажання.

Як придбати подарунковий сертифікат?

Сертифікат на фотосесію можна отримати у м. Львів, оформити доставку, або ж я надішлю іменний сертифікат на електронну скриньку. Він може бути стандартним, або з урахуванням ваших побажань щодо дизайну та пакету послуг, що входять у вартість сертифікату.

Що з ним робити далі?

Після того, як я відправлю вам сертифікат, ви даруєте його власникові, який згодом зв’яжеться зі мною та домовиться про зручний час зйомки. Власник сертифікату отримає подарунок у вигляді професійної зйомки, яка включає перелік послуг, вказаних вами в сертифікаті.

Який термін дії?

Сертифікат дійсний 6 місяців з моменту видачі. Цього терміну достатньо, щоб встигнути скористуватися ним.